אודותיי

רויטל רגב, .M.S.W, נשואה ואם לשלושה, מטפלת במבוגרים ובנוער באזור רחובות (פארק-המדע) בגישה של פסיכולוגיה חיובית. בוגרת שני תארים מאוניברסיטת "בר-אילן" בהצטיינות (תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית) ומדריכת סטודנטים.

מה מייחד את הטיפול שלי?

בעבודתי אני שמה דגש רב על תהליכי צמיחה והתפתחות אישית, תוך מיקוד בכוחות החיוביים של המטופל, כשהמטרה היא "לדייק" את כל תחומי חיינו. דיוק שיביא לשביעות רצון מירבית מהם. אני מאמינה שכוחות אלה נמצאים שם תמיד, ומתפקידי רק להאיר עליהם במסע הטיפולי המשותף.
הכוחות שברשותנו הם אלה שאפשרו לנו להגיע עד הלום, אך לא תמיד אנו מכירים בהם וממצים אותם עד תום. בתהליך הטיפולי נלמד להתחבר אליהם מחדש.
כיוון שהשפה היא הכלי העיקרי שבאמצעותו אנו יוצרים מציאות ומשמעות, שינוי בשפה הטיפולית, והימנעות מתיוגים וסיווגים למיניהם, עשויים להביא לשינויים מרחיקי לכת בתהליך הטיפולי.
ככל שנתמקד יותר בחלקים הבריאים שבנו ונסייע להם לגדול, לשגשג ולגבור על החלקים האחרים, כך נצליח להגיע למקום בו אנו באמת שואפים להיות!
אני מאמינה ביצירת מרחב טיפולי המאפשר עבודה פנימית עמוקה בגישה חיובית ומיטיבה, נטולת שיפוטיות.
מרחב המאפשר שחרור וגדילה מדפוסים מעכבים וחיבור מחדש לעוצמה הפנימית שבנו, לכוחות וליכולות האישיות, בכדי לממש את יעודנו האמיתי.
אני רואה בתהליך הטיפולי כמקום שאמור לסייע ביצירת איזון הרמוני בין המישור האישי, המשפחתי הזוגי והמקצועי, באופן שישפיע לטובה גם על הסובבים אותנו.
כלי עזר משמעותי בטיפוליי הינו שיטת ה"מראות" שפותחה על ידי ומשקפת את תפישת עולמי.

 

מצפה לכם באהבה,

רויטל רגב.