מטופלים מספרים

"שיר של בוקר נולד בה
וכל מה שמת בה איננו. לא ישוב לחתוך בבשרה עוד".
לצמיחה וגדילה...
תודה, מריאן.

פסיכולוגית בחסד עליון
לאחר חיפוש אינטרנטי קצר, התמזל מזלי והגעתי אל רויטל. אני זוכרת שכבר במפגש הראשון שלנו הרגשתי בנוח לפרוק את אשר על ליבי. בסיומו, הבנתי שהגעתי למקום הנכון ומאותו הרגע הייתה לי כבר ציפייה לשוב ולהגיע למפגש הבא. קשה לי לתאר במילים את החוויה יוצאת הדופן שעברתי עם רויטל, ממש כמו מסע אל נבכי הנפש שבסיומו הצלחתי להגיע אל האושר ואל השלווה אותם חיפשתי. במהלך סדרת המפגשים רויטל עזרה לי בהתמודדות עם קבלת החלטות חשובות ומכריעות בחיי, ולא פעם אחת…  ואני חבה לה תודה על כך! רויטל- את אישה מיוחדת במינה. נעימה, חכמה, אמפטית, קשובה ומקצועית מאוד! הצלחת להעביר אליי את האופטימיות והחיוביות שבך. תודה רבה! כמטופלת אני מרגישה שזכיתי. אני מודה לך שתמיד היית שם בשבילי ובטוחה שעוד ניפגש. . .  שלך, כרמית

מטפלת אמיתית
רויטל, הגעתי אלייך ממש במקרה, עקב החלטה שאני צריכה עזרה + חיפוש מהיר באינטרנט. לאחר ניסיון פחות מוצלח עם מטפלת בעבר, התמזל מזלי וזכיתי להכיר אותך. מהפגישה הראשונה ועד היום, בחיוך ובטון רגוע ומרגיע, את תמיד קשובה ומרוכזת בי ובטובתי. תמיד מעודדת ומפרגנת, חיובית וסופר מקצועית. ניכר שזה מקומך הטבעי וייעודך בחיים. התהליך מתקדם בקצב שלי, תוך הקניית כלים להתמודדות והמון חומר למחשבה. את תמיד יודעת מה להגיד ומה לשאול וללא שיפוטיות - מעולם לא הרגשתי צורך להתגונן או תחת ביקורת, ותמיד ציפיתי למפגש הבא. היום אני יכולה להגיד בגאווה שחלו בי ובחיי שינויים מהותיים הודות לטיפול המסור, ההתמדה והעבודה הרבה בינינו. רויטל - אני מודה לך מעומק לבי ומאחלת לך את כל הטוב שאת מעניקה.

רויטל מטפלת מקצועית ומסורה
התמזל מזלי והגעתי אל רויטל ממש במקרה דרך חיפוש קצר באינטרנט. הגעתי לקליניקה ופגשתי את רויטל, מטפלת אנושית ומקסימה עם הרבה הכלה, הקשבה, אמפתית ובעלת ידע מקצועי רב. הגעתי אליה בתקופה בה הייתי מעט אבודה מבחינה מקצועית ואישית וביחד עם רויטל יצאנו למסע משותף אל נבכי הנפש. רויטל בדרכה הייחודית הצליחה לסייע לי להתמודד עם קשיי ואתגרי החיים בצורה יוצאת דופן עם המון מסירות והכלה. תודה על שנה מיוחדת במינה.

רויטל – מטפלת ואישה יקרה,
עשרה חודשים חלפו מאז נפגשנו לראשונה בחדר הירקרק והחמים. עיני פגשו עיניים חומות גדולות, לב ענקי, דמעות אמיתיות ורצון עז להוביל אותי לדרך האור, ההשלמה והקבלה.
את שנאמר והיה בחדר הזה שתינו יודעות וננצור לעד – את הכאב, הכעס, המרמור, התסכול, רגעי הגעגועים לבני התינוק ולעולמי שנשאר מאחור, הבכי, הצחוק, התפילה, הניקוי, הטהרה, הלמידה והתבונה – כל אלו הן מתנות שישארו עימי עוד קדימה.
ואת, רויטל, את בדמותך הענוגה והצנועה, עם בת-הצחוק המיוחדת וה"טיפים" החכמים לחיים טובים יותר עבורי, דמותך נשארת ותישאר למול עיני מעתה ועד עולם.
בלעדיך – דבר מכל הטוב כרגע לא היה קורה. הצלחת להיכנס לחיי ולתוכי בתקופה הקשה בחיי וללטש את יהלום הרגש והנשמה שבי, ועל כך תודתי לעולמים.
אין בי חשש לומר לך כי אני אוהבת אותך ואת יקרה לי מאוד מאוד.
זוהי איננה פרידה, אנו נשוב וניפגש, אני רק אומרת תודה ושלום לעת עתה.
שאלוהים ישלח לך אור וברכה בכל!
שלך,
לורן.

שמי ענבל, אני הגעתי לרויטל ביד המקרה אך עם הכוונה גבוהה.
מהר מאוד היתה כימיה הדדית וידעתי שהגעתי למקום הנכון.
התחלתי את הטיפול מבולבלת ועם ניתוק רגשי גדול ולאחר כל טיפול ראיתי כיצד אני
מתחברת לעצמי לאט לאט, בתהליך מובנה ומבוקר
בכל טיפול הרגשתי מחוזקת וראיתי כמה אני מתקדמת ומגלה עוד עלי ומה הדרך
הנכונה לי
לרויטל שיטות טיפול מגוונות והיא משלבת שיטות מאיצות תהליך הנותנות מראה
אמיתית למציאות
בתום כמעט שנה של טיפול, אני יודעת שאני יותר אני מאי פעם
תודה רבה לך רויטל, אני אמשיך מפה בעצמי עם כל הכלים שנתת לי. ענבל.

רויטל פסיכולוגית מעולה ומעבר
התמזל מזלי והגעתי אל רויטל במקרה לאחר שכבר טופלתי בעבר אצל פסיכולוגית אחרת. אבל ההבדל ניכר בכל, ביחס החם, בחיוך המרגיע, ובאופן הטיפול המקצועי והתחושה שהשיחה מתנהלת עם אדם חכם שמבין את תחושותיך ומביע אמפתיה. בסיום כל פגישה עם רויטל ישנה תחושה שהחיים בהירים יותר ויפים יותר והדיכאון מתפוגג ונעלם. רויטל אישה נעימה,חכמה, ומקצועית, ואני ממליצה בחום.....לימור

רויטל יקירה,
מאז שהגעתי אליך היית לי כמלאך מן השמים
עידודך וליוויך אפשרו לי להחזיק את הראש מעל למים
מצאתי אצלך אוזן קשבת, יחס אוהד וגם עצה מועילה
הענקת לי מזמנך וממרצך וגם מידיעותייך ועזרת לי לקבל את השינוי בחיי
ועל כך את ראויה להערכה וכה לחי!
מילים לא יספיקו על מנת לתאר את תודתי העמוקה
מילים לא יוכלו לספר על עזרתך ברגעי כאב וחולשה (גם כשהגשת לי את הטישו...)
רוצה לומר לך תודה על כל אותם רגעי פלא בהם היית שם בשבילי כל יום שלישי
המשיכי להיות מטפלת מלאת הבנה
המשיכי לעשות עבודתך נאמנה
אלפי תודות לא יספיקו להביע בפנייך את הערכתי
עבור כל שעשית למעני ולמען החלמתי
מבלי להיפרד מימך, אלא לומר שלום ולשלוח לך ברכה
להמשך עשייה מהנה וברוכה
תודה מקרב לב,
שוש.

לרויטל היקרה,
תודה רבה, מכל הלב, על שעזרת לי לעבור את ה"מסע" (כפי שכינית זאת) הקשה בחיי ולהגיע לרגע שבו אני אוחזת בבתי הבכורה!
ליווית אותי צעד אחרי צעד, בדיקה אחרי בדיקה, קושי אחרי קושי ונתת לי את הכלים להמשיך ולהסתכל קדימה.
אני בעיקר מודה לך, על החמלה והאנושיות שבך!
בעקבות אשפוז ממושך שלי, הטיפולים נקטעו ואת המשכת להתעניין ולתמוך לאורך כל התקופה, עד לרגע שבו ילדתי, ואז שמחת בשמחתי והתרגשת איתי ביחד. אפילו אח"כ נתת לי כמה עצות מועילות (-:
תודה, תודה ושוב תודה!
דניאל

שינוי בחיים
הגעתי לרויטל אבודה ובעיקר מיואשת מעצמי..בהמון סבלנות, הבנה ויכולת הכלה מצידה התקדמי צעד אחרי צעד. היום אני נמצאת במקום אחר לגמרי בחיים, רויטל לימדה אותי להאמין בעצמי, ביכולות שלי ולא לוותר על עצמי. אצל רויטל אני תמיד מוצאת אוזן קשבת, מילה נכונה והכוונה בזמן ובמקום הנכון

רויטל היקרה ברצוננו להודות לך מקרב לב. כבר שנה חלפה מאז נכנס ילדנו הראשון לחדר הנינוח. ההצלחה שלך בעבודה עם ל בת ה 12 הביאה לשינוי מהותי מאוד: לאחר היעדרות של שבועות רבים מבית הספר ומספר שיחות איתך חזרה הילדה ללימודים. מאז בכל פעם שהיא זקוקה לעזרה במצוקתה היא מגיעה אלייך, "מתחזקת" וממשיכה הלאה.
אז היא בת 12 , וגם ר מהמשפחה אצלך והיא בת 18 עברה את משברי ההתבגרות כמעט ללא תקלות, דרך הבגרויות וההתפתחות הרגשית.
הרגישות שלך והיכולת המקצועית שלך הביאה ומביאה שינוי גדול בחיי המשפחה כולה. סיימנו? לא ממש לא, יש לנו גם את ע בן ה 23 שעובר את השרות הצבאי שלו בהצלחה גדולה למרות אי אלו אתגרים, הצלחה מדהימה גם איתו.
משפחה שלמה בטווח הגילאים 12 עד 23 עוברת אצלך ואיתך שדרוג בחייהם, כאחד וכמשפחה. אין לי ספק שהיכולות המדהימות שלך, המיומנות המקצועית ומעל לכל הרגישות החום והאהבה שאת מעניקה לכל אחד מהם , היא ההצלחה המובטחת בכל אחד ואחד מהמטופלים שלך. ומה אפשר לומר עלייך , אישה עם לב רחב שיכול להכיל את כולם, אמא של כולנו, כן גם של אבא ואמא של הילדים.
פשוט מדהימה.
יישר כוח תודה וחיבוק גדול של תודה
משפחת א

לאחר שחוויתי אובדן כואב לא ידעתי לאן לפנות. ואז פגשתי את רויטל שנתנה לי טיפול חם ואוהב.
רויטל, אני מודה לך שהחזרת לי את החיוך ללב.
תודה,
אלה

אוזן קשבת
כשהגעתי לרויטל הייתי מאוד אבודה ומבולבלת. בתהליך עמוק ומשמעותי מאוד עבורי למדתי לקבל, לסלוח לעצמי ולהעריך את עצמי יותר. כל זה הודות לתחושה הנעימה, האוזן הקשבת והליווי מצדה. ממליצה בחום!

רויטל היקרה,
אין ספק שבזכותך השנה הזו תהיה טובה יותר!
אני חייב לך הרבה תודה
על התהליך שעברת איתי
על הכלים שהענקת לי
אין ספק שהם ילוו גם בהמשך
כל שנותר הוא לאחל שנה טובה
ושתמשיכי לשאול תמיד את השאלות הנכונות!
בהערכה רבה
ארז